металовироби будь-якої складності
Металопрокат: чорний, нержавіючий, кольоровий
+38 (067) 225-57-05 +38 (067) 225-57-07 Пн—Пт 8:30—17:30
Зворотний дзвінок
Адреса: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 15/15/6

Плита цементно-стружковая ЦСП 10х1250х3200 мм

265995568 265995568

Сталь-Трейд

Плита цементно-стружкова ЦСП 10х1250х3200 мм

Цементно-стружкова плита (ЦСП; англ. cement bonded particle board) — композиційний листовий будівельний матеріал, що виготовляється з тонкої деревної стружки, портландцементу та хімічних добавок, що знижують шкідливий вплив екстрактів деревини на цемент.

  • ПЕРЕВАГИ ЦСП

Цементно-стружкова плита ЦСП має кілька переваг, які дуже важливі при складанні конструкції.
Проведені випробування показали, що ЦСП ТАМАК має високу міцністю, стійкістю до вологи, звуконепроникністю, екологічністю, стійкістю до впливу атмосфери та іншими перевагами, завдяки чому протягом тривалого часу витримує несприятливі умови. Ексклюзивність будматеріалу полягає в тому, що він не вимагає навісів для складування та монтажу. – це екоматеріал, який не містить формальдегідних, фенольних та інших токсичних матеріалів у своєму складі. Основним в'язким хімічним елементом є цемент. Цементно-стружкові плити виготовляються способом обробки матеріалів тиском. Відформована суміш, що складається зі стружки хвойних порід деревини, мінеральних речовин і води, піддається пресуванню, завдяки чому з'являється екологічно чистий матеріал. Склад плит ЦСП у відсотковому співвідношенні до загального обсягу маси:
Гідрати – 2,5% Вода – 8,5 % Стружка – 24% Портландцемент – 65%
Цементно-стружкова плита – монолітний матеріал жорсткого характеру. У зв'язку з сумарним кількісним показником вмісту водорозчинних субстанцій і застосовуваної технології виробництва, виділення газів, пилу і парів з плит. неможливо.

 

При виникненні пожежі в приміщенні цементно-стружкові плити ЦСП плити не утворюють смогу, і не виділяють парів та газів шкідливих для людського організму.  Випробування на вогнестійкість конструкцій вентфасадів з облицюванням цементно-стружкової плита  ЦСП 8мм   К0, ГОСТ 31251-2003). 45 хв.
 

< td class="xl66" style="">Показники
Коефіцієнт пожежної безпеки:  

Щільність — 1100—1400 кг/м³[1]
Питома теплоємність — 1,15 кДж/кг·°С
Паропроникний «дихаючий» матеріал — 0,03 мг/(м&ч;Па)[2]
Вогнестійкість: індекс поширення полум'я — нульова (полум'я по поверхні не поширюється), межа вогнестійкості — 50 хв, група димоутворюючої здатності — Д (токсичні гази та пари не виділяються)[3].
Водостійкість
Стійкість до гниття
Гарна звукоізоляція
Гарантійний термін експлуатації в будівельних конструкціях — 50 років

 

Застосування:
Використовується для зовнішньої та внутрішньої обшивки стін (наприклад, при виготовленні вентильованих фасадів, у каркасному будівництві та виробництві сендвіч-панелей), як незнімна опалубка, як настил під покрівлю або основа для підлоги, у вигляді підвіконь. Конкурує з ДСП, фанерою, плоским шифером, гіпсокартоном, гіпсоволокнистим листом, ОСП.

 

Недоліки:< Висока щільність (до 1,4 т/м). Матеріал приблизно в 2 рази важчий за використання ОСП або СМЛ [4]. 1 м² для ЦСП важить 14,5 кг, що утруднює підйом ЦСП для облицювання верхніх поверхів будинків без лісів або лебідок.
Невисока міцність при згині. У той же час матеріал дуже міцний до поздовжньої деформації,

424